Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
I przeszukałem maila i dostałem jeszcze coś takiego niby od uokik@uokik.gov.pl : Szanowna Pani/Szanowny Panie, informujemy, że nie należy reagować na wszelkie wiadomości związane ze stroną internetową [background=rgb(255, 255, 204)]plikostrada[/background] .pl . Ich działania mają jedynie na celu wyłudzenie pieniędzy od osób zarejestrowanych na stronie [background=rgb(255, 255, 204)]plikostrada[/background] .pl pod pretekstem łamania regulaminu, który sam w sobie jest niezgodny z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten sam problem, co wyżej... Tylko, że podałam prawdziwe dane . Zamierzałam od razu usunąc konto ale zapomniałam... da się to jakoś rozwiązac bez żadnych ponaglen, gróźb, itp przychodzących do mnie do domu? Napisałam do nich maila zwrotnego, że chcę odstąpic od umowy, bo w ogóle nie jestem stroną zainteresowana i nie korzystam. Można to jakoś obejśc są gdzieś artykuły czy coś, które mogą pomóc?? Wiem, że zakupy w internecie (a to do tej kategorii się zalicza) bazują na nieco innych prawach. I jeszcze, czy mogą mi coś zrobic, jezeli bez zadnego przypominania np. o konczacym sie okresie na wypowiedzenie umowy i bez potwierdzenia jej zawarcia (wiem też ze milczenie oznacza akceptację przy złożonej ofercie) obciazaja mnie kosztami? Według mnie jest to trochę nielogiczne. p.s. czytałam to forum od początku, chcę się jednak upewnic, że jest w 100% wiarygodne oraz tak jak już pisałam czy istnieje możliwośc dojścia do porozumienia bez form listownych z podkreśleniem, że podałam dane prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
`anonim`- moze udaj sie do radcy prawnego czy kogos kto sie na tym zna ... ja ten problem tez mam od konca grudnia , tyle, ze falszywe dane ... a jaki czas temu zakladales konto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucci masz ten problem od grudnia i co masz im zamiar zapłacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość dużo o tym czytałem i mogą nas znaleźć tylko po IP. Żeby to zrobić muszą mieć zezwolenia od prokuratury na wzięcie tych informacji od firmy z której masz internet. Tylko prawdopodobnie prokuratura zaczyna działać jak "kradziez" jest wyższa niż 250. Gorzej jak za 10 lat dostane wezwanie do sądu i zapłatę 100 tys to niefajnie by było xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakładałam konto w styczniu. i nawet nic nie pobralam, bo nie spodobało mi się pobieranie do tego specjalnego programu, żadnej informacji o takiej konieczności nie podawali, gdybym wiedziała to bym w ogóle się nie rejestrowała ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze jedno. Czy firma, która zajmuje się usługami dotyczącymi nielegalnych plików, itd i zapewnia, że nikt się o tym nie dowie, ponieważ chronią ip, działa legalnie i może normalnie wszczynac postępowania? Według polskiego prawa działa chyba nielegalnie, a skoro oferuje te usługi na terenie naszego kraju to chyba w pewnym stopniu podlega też polskiemu prawu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dostalam takiego e-mailai ze ma im zapłacic niewiem oco chodzi bo nawet nie kojaże zebym cos pobierała z tej plikostrady jakas masakra czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia co niby miala bym pobrac pomocy !!!!! jestem zielona w tych sprawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podawawalyscie prawdziwe dane? Jak nie to raczej nie ma się czym martwić bo mają tylko Twoje IP. Możesz to sprawdzic w fakturze która dostałaś w załączniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to samo podałem fałszywe dane olać ich i to tyle na ten temat....Zresztą mam zmienne ip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Też mam problem z Plikostradą. Moje dziecko weszłp na ich ich stronę i podało swoje dane (oprócz wieku, który zmieniło). Na email przyszedł link aktywacyjny, który nie był aktywowany. Akcja odbyła się w styczniu. Parę dni temu dostałem od nich fakturę do zapłacenia na 96 zł do 3 maja. Sam o tej sprawie dowiedziałem się wczoraj. Nie wiem co mam zrobić? Ze stony nic nie zciągnięto. Czy zapłacić za ten rok i próbować się jakoś zrezygnować z ich wąpliwych usług, czy jak niektórzy piszą olać ich(jest problem, że mają dane mojej córki z moim adresem i IP kompa) RODZIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie zamierzam placic, pytam z reszta kolegi co studiuje prawo mowi , ze strasza tylko, ze maja ip jako dane, ze moga nas znalesc, ale tak naprawde to sa oszusci i naciagacze , teraz daja "grzeczne" emaile, a po tem beda straszyc sadami, komornikami.... gdy ktos podal prawdziwe dane to ma gorsza sytuacje , ale gdzies znalazlam, ze jak 3 miesiace nie korzysta sie z jakiejs uslugi to mozna odwolac sie do tego.... w kazdym badz razie nie zaplace... bo im o to chodzi aby znalesc kase i oplacic kare za pobieraczka ... bo to jest klon , porownajcie sobie te dwie strony....nie placcie , bo jak sa falszywe dane to jak mam w przekazie napisac ... osobe, ktora nie istnieje ... ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh ja tez nie korzystalam z tego... a jesli ktos zaplaci sadze , ze beda oni wymyslac jeszcze jakies odsetki, bo jak raz wyciagna to nie dadza spokoju ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/quote
Gość napisał:
Zamiast podawać swój adres email polecam kożystać ze strony niepodam.pl
ja jakieś 2 lata temu zalogowałam się na pobieraczku i też pisali mi maile i sądami straszyli. Dzisiaj nagle przesłali mi maila, iż niby zakładałam konto na plikostradzie , a to awykonalne hmm czyżby mieli nadzieję, że im zapłacę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dostałam tą wiadomość o zapłate, nie dość że kiedyś im wysłałam meila o usunięcie konta i mi nie odpisali to przez to wszystko zapomniałam o nich, to teraz sie przypomnieli tą wiadomością o zapłate i nie wiem co teraz. Napisałam do nich że wysłałam do nich meila o usunięcie konta a nie dostałam odpowiedzi, teraz czekam na odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać naciągaczy. Adres IP od dostawcy internetu może żądaz prokuratura i sąd. Oni sami nie sa w stanie uzyskać takich danych. A jeśli już zlożą pozew do Esądu w Lublinie to zawsze możecie zlozyc sprzeciw i sprawa trafi do sadu według waszego miejsca zamieszkania- nie do Dubaju i i jestem pewien że dadzą sobie siana. Ćwoki liczą na to że sami zaplacicie dobrowolnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie przeslali, bo chcialam usunac konto takie cos : Szanowny Panie, Dziękujemy za utworzone zgłoszenie. W odpowiedzi na otrzymaną wiadomość informujemy, iż fakt nie korzystania z usługi nie ma wpływu na obowiązek uiszczenia opłaty abonamentowej, stanowiącej wynagrodzenie spółki Smart Tech Connect za przygotowany i udostępniony Panu pakiet danych. Realizując złożone przez Pana zamówienie, spółka Smart Tech Connet Ltd. wykupiła już na zagranicznym serwerze sieci Usenet, pakiet danych niezbędny do wywiązania się z ciążącego na spółce zobowiązania do świadczenia usługi. Wykupiony pakiet danych został przypisany do Pańskiego adresu email, zarejestrowanego w trakcie zawierania umowy. Obowiązek uiszczenia opłaty abonamentowej istnieje bez względu na to z jaką częstotliwością korzysta Pan z zamówionej usługi. W chwili obecnej odstąpienie od zawartej umowy nie jest już możliwe. Termin na dokonanie odstąpienia od umowy wynosił wyłącznie 14 dni od momentu jej zawarcia. Przypominamy, iż zgodnie z treścią § 3 ust. 7 zaakceptowanego przez Pana regulaminu usługi „PLIKOSTRADA” przekazanego na Pana uniwersalny adres email w formie tekstowej, poprzez przesłanie wiadomości email zawierającej plik w formacie PDF: „W trakcie trwania czternastodniowego Okresu Bezpłatnego, Usługobiorcy przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy bez konieczności podania przyczyny. Uprawnienie, o którym mowa w zdaniu poprzednim winno być dla swej skuteczności zrealizowane poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia woli w postaci wiadomości email, sporządzonej według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu i wysłanej na adres pomoc@plikostrada.pl.” W związku z brakiem zachowania zastrzeżonego czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy, w chwili obecnej jest Pan bezwzględnie zobowiązany do uiszczenia opłaty abonamentowej za świadczoną usługę premium, której przedmiotem jest dwunastomiesięczny dostęp do serwerów sieci Usenet. Prosimy o uregulowanie należnej opłaty abonamentowej w wysokości 96 zł w terminie wyznaczonym w wezwaniu do zapłaty. W przypadku braku uiszczenia opłaty w wyznaczonym terminie sprawa zostanie przekazana do wybranej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu wierzytelności z umów elektronicznych, a następnie w przypadku dalszego braku uregulowania należności, wierzytelność będzie dochodzona w postępowaniu sądowym. co ja teraz mam zrobic .... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY Szanowny Panie Niniejszym zawiadamiam, iż Spółka Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, która jest właścicielem serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens SA podjęła skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pana zaległej należności w wysokości 94.80zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pana roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Spółka Eller Service S.C. wystąpi o zasądzenie od Pana kary umownej w wysokości 265,41zł tytułem nie wywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy. Dnia 09.05.2011 o godzinie 19:23:52 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: 77.253.14.187 zamówił Pan w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a Spółką Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznał się oraz w całości zaakceptował postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miał Pan obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010). Pragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż podanie nieprawdziwych danych, może stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego. Na dzień 26.02.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania. Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy: Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811 Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C. Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot Tytuł przelewu: PWE/20110509/1533521 W sytuacji braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty informacja o zadłużeniu może zostać ujawniona w Biurze Informacji Gospodarczej, na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530). Jednocześnie informujemy, że dłużnicy notowani w Biurze Informacji Gospodarczej, zgodnie z art. 24 ust. 2 Ustawy, mają utrudniony dostęp do usług finansowych (kredytów, leasingu, sprzedaży ratalnej), usług telekomunikacyjnych i multimedialnych (możliwość kupna telefonu w abonamencie, zawarcia umowy na szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizję kablową i satelitarną), wynajmu nieruchomości (np.: mieszkania, biura, magazynu, placu) i wielu innych. Proszę zwrócić uwagę na zdanie: ” Na dzień 26.02.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu” Oznacza to, że wpłata tych pieniędzy jest dobrowolna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@up a podałeś prawdziwe dane? jeżeli nie to nie wydaje mi się, że podadzą do sądu osobę która nazywa się asfgagadg. Nawet jeśli złożą pozew do sądu o otrzymanie danych od operatora internetu o podanie osoby do której należy IP muszą wnieść sprawę na jakąś osobę, w tym wypadku na safdasfasf. Tak mi się wydaje. A tak apropo to pliki na tej stronie są legalne? Bo jakoś nie wydaje mi się, że kupili prawa do publikowania "1mln fimów, 300 tyś gier i 400 tyś programów". Jeżeli są to pliki nielegalne to nie ma się o co martwić bo ani w Dubaju ani w polsce piractwo nie jest legalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam podobną sytuację tylko że ja zapomniałam odstąpić od umowy w ciągu 14 dni i niedawno dostałam pismo że muszę zapłaćić 94 zł i też podałam fałszywe dane oprucz emaila ale oni mają adres IP mojego komputera twojego zapewne też . opisałam im to w mailu ale nie dostałam odpowiedzi boje się teraz że pociągną mnie do odpowiedzialności karnej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...